V35PWM153-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V35PWM153-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V35PWM153-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V35PWM153-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V35PWM153-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 150V 35A SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 150 V 35A הרכבה משטחית SlimDPAK
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
200 µA @ 150 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
1420pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
35A
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 35 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA