V3FL45-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
V3FL45-M3/HGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V3FL45-M3/HGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V3FL45-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V3FL45-M3/H
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 3A DO219AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-219AB (SMF)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V3FL45-M3/H דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
750 µA @ 45 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
370pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎DO-219AB (SMF)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
580 mV @ 3 A