V3PAN50-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V3PAN50-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V3PAN50-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V3PAN50-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V3PAN50-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO221BC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 50 V 3A הרכבה משטחית ‎DO-221BC (SMPA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
V3PAN50-M3/I דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
600 µA @ 50 V
סדרה
קיבוליות @ Vr‏, F
480pF ב-4V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎DO-221BC (SMPA)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
50 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
3A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
540 mV @ 3 A