V40DL45BP-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V40DL45BP-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V40DL45BP-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V40DL45BP-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V40DL45BP-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 40A TO263AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 40A הרכבה משטחית ‎TO-263AC (SMPD)‎
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
660 mV @ 40 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
5 mA @ 45 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AC (SMPD)‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
40A