V40PWM45C-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
V40PWM45C-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
V40PWM45C-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
V40PWM45C-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V40PWM45C-M3/I
תיאור
DIODE ARR SCHOT 45V 20A SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 45 V 20A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - דלף הפוך @ Vr
400 µA @ 45 V
סדרה
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
670 mV @ 20 A