V60D120C-M3/I | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARRAY SCHOTT 120V 30A SMPD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 120 V 30A הרכבה משטחית 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), ואריאנט |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 960 mV @ 30 A |
יצרן Vishay General Semiconductor - Diodes Division | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
סדרה | זרם - דלף הפוך @ Vr 800 µA @ 120 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה - צומת -40°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | מארז / תיבה 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), ואריאנט |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | מארז ההתקן של הספק SMPD |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 120 V | מספר מוצר בסיס |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 30A |