V6K100DU-M3/H
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V6K100DU-M3/HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V6K100DU-M3/HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V6K100DU-M3/HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V6K100DU-M3/H
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 100V 3A FLATPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 2 בלתי תלויים 100 V 3A הרכבה משטחית ‎8-PowerTDFN
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - דלף הפוך @ Vr
350 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
2 בלתי תלויים
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
‎8-PowerTDFN
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
3A
מארז ההתקן של הספק
FlatPAK 5x6 (כפול)
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
690 mV @ 3 A