V8N3170-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-V8N3170-M3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-V8N3170-M3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-V8N3170-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
V8N3170-M3/I
תיאור
DIODE SCHOTTKY 170V 2A DFN33A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 170 V 2A הרכבה משטחית A‏33‏DFN‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
870 mV @ 8 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
30 µA @ 170 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
340pF ב-4V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
170 V
מארז ההתקן של הספק
A‏33‏DFN‏
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-40°C ~ 175°C