VCAN16A2-03S-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VCAN16A2-03S-E3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VCAN16A2-03S-E3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VCAN16A2-03S-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VCAN16A2-03S-E3-08
תיאור
TVS DIODE 16VWM 28VC SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
28V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
145W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
CAN
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
16.7pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים דו-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
16V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
17.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)