VCAN33A2-03S-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VCAN33A2-03S-E3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VCAN33A2-03S-E3-18
תיאור
TVS DIODE 33VWM 56VC SOT23-3
תיאור מפורט
56V מלחץ2.7A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
150W
קיבוליות @ תדר
8.7pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
36V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
56V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
2.7A (8/20µs)