VESD15A1-HD1-G4-08 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 27VC LLP1006-2L |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 27V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית LLP1006-2L |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 150W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | קיבוליות @ תדר 45pF ב-1MHz |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V (מקס') | מארז / תיבה SOD-882 |
מתח - פריצה (מינ') 15.5V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 27V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 6A (8/20µs) |