VESD15A1-HD1-G4-08
מק"ט מוצר של DigiKey
VESD15A1-HD1-G4-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VESD15A1-HD1-G4-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VESD15A1-HD1-G4-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VESD15A1-HD1-G4-08
תיאור
TVS DIODE 15VWM 27VC LLP1006-2L
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
27V מלחץ6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית LLP1006-2L
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
150W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות @ תדר
45pF ב-1MHz
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מארז‏ / תיבה
SOD-882
מתח - פריצה (מינ')
15.5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
27V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
6A (8/20µs)