VESD33C1-HD1HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VESD33C1-HD1HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VESD33C1-HD1HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VESD33C1-HD1HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VESD33C1-HD1HG3-08
תיאור
TVS DIODE 33VWM 62.5V DFN10062A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 74
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
62.5V מלחץ1.6A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1006-2A
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
100W
קיבוליות @ תדר
15pF ב-1MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
33V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
37V
מארז‏ / תיבה
0402 (1006 מטרי)
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
62.5V
מארז ההתקן של הספק
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
1.6A (8/20µs)