VGSOT08C-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT08C-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT08C-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT08C-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT08C-G3-18
תיאור
TVS DIODE 8VWM 18VC SOT233
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18V מלחץ28A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
28A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
500W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
קיבוליות @ תדר
175pF ב-1MHz
ערוצים חד-כיווניים
2
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
8V (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - פריצה (מינ')
9V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
18V