VGSOT12-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT12-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT12-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT12-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT12-G3-08
תיאור
TVS DIODE 12VWM 26VC SOT23-3
תיאור מפורט
26V מלחץA‏ 18.5‏ (µs‏ 8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
A‏ 18.5‏ (µs‏ 8/20‏)
יצרן
הספק - מתקף שיא
480W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
115pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
12V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
13.5V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
26V