VGSOT15-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT15-G3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT15-G3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT15-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT15-G3-08
תיאור
TVS DIODE 15VWM 28.8VC SOT23-3
תיאור מפורט
28.8V מלחץA‏15.5‏ (µs‏8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
A‏15.5‏ (µs‏8/20‏)
יצרן
הספק - מתקף שיא
450W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
100pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
16.5V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
28.8V