VGSOT22-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT22-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT22-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT22-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT22-G3-18
תיאור
22V;IR=1UA;IP=9.4A;P=400W;CD=85P
תיאור מפורט
41V מלחץ9.4A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
9.4A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
70pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
22V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
25.1V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
41V