VGSOT24-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT24-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT24-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT24-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT24-G3-18
תיאור
TVS DIODE 24VWM 46VC SOT233
תיאור מפורט
46V מלחץA‏ 8.4‏ (µs‏ 8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
A‏ 8.4‏ (µs‏ 8/20‏)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
65pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
27V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
46V