VGSOT24C-HG3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT24C-HG3-08TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT24C-HG3-08CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT24C-HG3-08DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT24C-HG3-08
תיאור
TVS DIODE 24VWM 46VC SOT233
תיאור מפורט
46V מלחץA‏ 8.4‏ (µs‏ 8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
קיבוליות @ תדר
65pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
2
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
27V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
46V