VGSOT36-G3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT36-G3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT36-G3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT36-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT36-G3-18
תיאור
TVS DIODE 36VWM 71VC SOT233
תיאור מפורט
71V מלחץA‏5.6‏ (µs‏ 8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
A‏5.6‏ (µs‏ 8/20‏)
יצרן
הספק - מתקף שיא
400W
פעיל
יישומים
שימוש כללי
קיבוליות @ תדר
45pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
39V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
71V