VGSOT36-G3-18 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 36VWM 71VC SOT233 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 41 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 71V מלחץA5.6 (µs 8/20) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) A5.6 (µs 8/20) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 400W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק פעיל | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | קיבוליות @ תדר 45pF ב-1MHz |
ערוצים חד-כיווניים 1 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 36V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 39V | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 71V | מארז ההתקן של הספק |