VGSOT36-HG3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VGSOT36-HG3-18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VGSOT36-HG3-18CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VGSOT36-HG3-18DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VGSOT36-HG3-18
תיאור
TVS DIODE 36VWM 71VC SOT233
תיאור מפורט
71V מלחץA‏5.6‏ (µs‏ 8/20‏) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-23-3
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
קיבוליות @ תדר
45pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג
זנר (Zener)
דירוג
לרכב
ערוצים חד-כיווניים
1
הרשאה
AEC-Q101
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
36V (מקס')
מתח - פריצה (מינ')
39V
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
71V