VI20150C-M3/4W
מק"ט מוצר של DigiKey
VI20150C-M3/4W-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VI20150C-M3/4W
תיאור
DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO262AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 10A חור מעבר 3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
זרם - דלף הפוך @ Vr
150 µA @ 150 V
סדרה
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
אריזה
צינור
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-262‏-TO‏ מוליכים ארוכים, PAK‏2‏I‏, AA‏262‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
TO-262AA
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.2 V @ 10 A