VS-10BQ015-M3/5BT
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-10BQ015-M3/5BTGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-10BQ015-M3/5BTGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-10BQ015-M3/5BTGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10BQ015-M3/5BT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 15V 1A DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 15 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-10BQ015-M3/5BT דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 µA @ 15 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
390pF ב-5V, 1MHz
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
15 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AA (SMB)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
390 mV @ 2 A