VS-10BQ040-M3/5BT
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-10BQ040-M3/5BTGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-10BQ040-M3/5BTGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-10BQ040-M3/5BTGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10BQ040-M3/5BT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AA
תיאור מפורט
דיודות 40 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-10BQ040-M3/5BT דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 40 V
קיבוליות @ Vr‏, F
115pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
450 mV @ 1 A