VS-10BQ060HM3/5BT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-10BQ060HM3/5BTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-10BQ060HM3/5BTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-10BQ060HM3/5BTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10BQ060HM3/5BT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A DO214AA
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMB)‎
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 60 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
80pF ב-5V, 1MHz
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
490 mV @ 1 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA