VS-10CTQ150STRL-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-10CTQ150STRL-M3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-10CTQ150STRL-M3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-10CTQ150STRL-M3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10CTQ150STRL-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 150V 5A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 5A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
930 mV @ 5 A
מהירות
אין זמן התאוששות בזרם Io מעל 500mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A