VS-10CVH02-M3/I אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 200 V 5A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SLIM DPAK
VS-10CVH02-M3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-10CVH02-M3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-10CVH02-M3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-10CVH02-M3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10CVH02-M3/I
תיאור
DIODE ARRAY GP 200V 5A SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.17 V @ 10 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
4 µA @ 200 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
סטנדרטי
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
5A