VS-10ERH02HM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-10ERH02HM3/ITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-10ERH02HM3/ICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-10ERH02HM3/IDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10ERH02HM3/I
תיאור
RECTIFIER, FRED, 10A, 200V, HYPE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 200 V 10A הרכבה-משטחית, צד ניתן-להרטבה A‏6546‏DFN‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
25 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 200 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
200 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
10A
מארז ההתקן של הספק
A‏6546‏DFN‏
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 10 A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C