VS-10MQ100NTRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
10MQ100NPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10MQ100NPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10MQ100NPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-10MQ100NTRPBF
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 1A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-10MQ100NTRPBF דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
38pF ב-10V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
780 mV @ 1 A