VS-115CNQ015APBF
VS-115CNQ015APBF
מק"ט מוצר של DigiKey
115CNQ015APBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-115CNQ015APBF
תיאור
DIODE MODULE SCHOT 15V 55A D61-8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 15 V 55A הרכבה בשלדה D-61-8
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
370 mV @ 55 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
20 mA @ 15 V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
D-61-8
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
15 V
מארז ההתקן של הספק
D-61-8
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
55A