VS-123NQ100PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-123NQ100PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-123NQ100PBF
תיאור
DIODE SCHO 100V 120A D67 HALFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 120A הרכבה בשלדה D-67 HALF-PAK
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 mA @ 100 V
אריזה
בתפזורת
קיבוליות @ Vr‏, F
2650pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
D-67 HALF-PAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
120A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
910 mV @ 120 A