VS-12CWQ04FNTR-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-12CWQ04FNTR-M3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-12CWQ04FNTR-M3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-12CWQ04FNTR-M3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-12CWQ04FNTR-M3
תיאור
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 6A DPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 40 V 6A הרכבה משטחית 3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
680 mV @ 12 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 mA @ 40 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מארז‏ / תיבה
3‏-252‏-TO‏, DPAK‏ (2‏ מוליכים + לשונית), 63‏ SC‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
TO-252AA (DPAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
6A