VS-15AWL06FNTRR-M3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דיודות 600 V 15A הרכבה משטחית TO-252AA (DPAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-15AWL06FNTRR-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15AWL06FNTRR-M3-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15AWL06FNTRR-M3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO252AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A הרכבה משטחית
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
120 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז ההתקן של הספק
TO-252AA (DPAK)
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 15 A