VS-15CTQ035S-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15CTQ035S-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15CTQ035S-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOT 35V 7.5A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 35 V 7.5A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 7.5 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
800 µA @ 35 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
35 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
7.5A