VS-15CTQ040PBF אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 954
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 40 V 7.5A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-15CTQ040PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
15CTQ040PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15CTQ040PBF
תיאור
DIODE ARR SCHOT 40V 7.5A TO2203
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
550 mV @ 7.5 A
יצרן
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
800 µA @ 40 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
40 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
7.5A