VS-15ETH06HN3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15ETH06HN3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15ETH06HN3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.2 V @ 15 A
יצרן
מהירות
התאוששות רגילה מעל 500ns, זרם Io מעל 200mA
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 600 V
אריזה
צינור
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A