VS-15ETL06HN3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15ETL06HN3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15ETL06HN3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
220 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
צינור
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.05 V @ 15 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA