VS-15ETU12-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-15ETU12-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15ETU12-M3
תיאור
DIODE STANDARD 1200V 15A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 1200 V 15A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
167 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
80 µA @ 1200 V
אריזה
צינור
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
2.78 V @ 15 A