VS-15ETX06-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15ETX06-M3GI-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15ETX06-M3
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A חור מעבר TO-220AC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-15ETX06-M3 דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
32 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 600 V
אריזה
צינור
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-65°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
3.2 V @ 15 A