VS-15EVL06HM3/I
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-15EVL06HM3/IGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
VS-15EVL06HM3/IGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
VS-15EVL06HM3/IGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-15EVL06HM3/I
תיאור
DIODE STANDARD 600V 15A SLIMDPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 600 V 15A הרכבה משטחית SlimDPAK
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-15EVL06HM3/I דגמים
קטגוריה
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
60 ns
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10 µA @ 600 V
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
600 V
מארז ההתקן של הספק
SlimDPAK
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
15A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.35 V @ 15 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA