VS-16CTQ100-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-16CTQ100-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-16CTQ100-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 100V 8A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 8A חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
880 mV @ 16 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 µA @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
8A