VS-16CTQ100STRL-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-16CTQ100STRL-M3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-16CTQ100STRL-M3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-16CTQ100STRL-M3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-16CTQ100STRL-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 100V 8A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 8A הרכבה משטחית 3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
550 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
הרשאה
AEC-Q101
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז‏ / תיבה
3‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (2‏ מוליכים + לשונית), AB‏263‏-TO‏
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
8A
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
720 mV @ 8 A