VS-16CTQ100STRL-M3 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ARR SCHOTT 100V 8A TO263AB |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 21 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 8A הרכבה משטחית 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן Vishay General Semiconductor - Diodes Division | זרם - דלף הפוך @ Vr 550 µA @ 100 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 175°C |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
תצורת דיודה 1 זוג קתודה משותפת | הרשאה AEC-Q101 |
טכנולוגיה שוטקי (Schottky) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 100 V | מארז / תיבה 3-263-TO, PAK2D (2 מוליכים + לשונית), AB263-TO |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה) 8A | מארז ההתקן של הספק TO-263AB (D2PAK) |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 720 mV @ 8 A | מספר מוצר בסיס |