VS-19TQ015S-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-19TQ015S-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-19TQ015S-M3
תיאור
DIODE SCHOTTKY 15V 19A TO263AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 15 V 19A הרכבה משטחית TO-263AB (D2PAK)
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
10.5 mA @ 15 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
2000pF ב-5V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
15 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263AB (D2PAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
19A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 125°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
360 mV @ 19 A