VS-203CNQ100PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-203CNQ100PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-203CNQ100PBF
תיאור
DIODE MOD SCHOTTKY 100V TO-244AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 100 V 100A הרכבה בשלדה TO-244AB
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
860 mV @ 100 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
בתפזורת
זרם - דלף הפוך @ Vr
3 mA @ 100 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
הרכבה בשלדה
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
TO-244AB
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-244AB
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
100A