VS-20CTQ035-M3 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 35 V 20A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-20CTQ035-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-20CTQ035-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20CTQ035-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 35V 20A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-20CTQ035-M3 דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
760 mV @ 20 A
יצרן
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
אריזה
צינור
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 mA @ 35 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
תצורת דיודה
1 זוג קתודה משותפת
סוג ההרכבה
חור מעבר
טכנולוגיה
שוטקי (Schottky)‏
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
35 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
20A