VS-20CTQ150-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-20CTQ150-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20CTQ150-M3
תיאור
DIODE ARR SCHOT 150V 10A TO2203
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 150 V 10A חור מעבר ‎TO-220-3
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1 V @ 20 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
25 µA @ 150 V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
150 V
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
10A