VS-20MQ100-M3/5AT
מק"ט מוצר של DigiKey
112-VS-20MQ100-M3/5ATTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
112-VS-20MQ100-M3/5ATCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
112-VS-20MQ100-M3/5ATDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20MQ100-M3/5AT
תיאור
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית ‎DO-214AC (SMA)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VS-20MQ100-M3/5AT דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ Vr‏, F
38pF ב-10V, 1MHz
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
מארז ההתקן של הספק
‎DO-214AC (SMA)‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
2A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
910 mV @ 2 A