VS-20TQ045-M3
מק"ט מוצר של DigiKey
VS-20TQ045-M3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-20TQ045-M3
תיאור
DIODE SCHOTTKY 45V 20A TO220AC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 45 V 20A חור מעבר TO-220AC
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2.7 mA @ 45 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
1400pF ב-5V, 1MHz
סוג ההרכבה
טכנולוגיה
מארז‏ / תיבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
45 V
מארז ההתקן של הספק
TO-220AC
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
20A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
730 mV @ 40 A